Як підібрати повітряну завісу для дверного пройому?

Ширина повітряного струменю повинна перекривати ширину дверного пройому. Дальність струменю повітря повинна перевищувати висоту дверного пройому. Такий підбір завіси забезпечить ефективний повітряний бар’єр.

Яке маркування півтораметрової завіси з електричними обігрівачами?

DEFENDER 150EHN

Чи можливо повітряні завіси Defender EHN з електричним обігрівачем змонтувати вертикально і чи не призведе це до перегріву нижньої частини пристрою?

Пристрої конструктивно пристосовані до трьох способів монтажу- горизонтальний, вертикальний двигуном вверх і вертикальний двигуном донизу. Пристрої комплектуються захисними термостатами обігрівача і системою управління, для оберігання агрегату від перегріву.

Чи можливо вбудовувати повітряні завіси Defender в підвісну стелю?

Повітряна завіса Defender не пристосована для монтажу у підвісній стелі. Завіса Defender EHN особливо чутлива к ускладненого забирання повітря. Експлуатація завіси в таких умовах може призвести до перегріву обігрівача і спрацьовуванню системи захисту.

Яким чином можна регулювати параметри роботи Defender в залежності від передбачуваної висоти монтажу?

Швидкість обертання робочого колеса вентилятора залежить від висоти монтажу завіси. Чим вище змонтована завіса, тим більш висока швидкість роботи вентилятора необхідна. Кожна модель завіси Defender має три швидкості обертання вентилятора.

Яку температуру повітря при вході до пристрій слід приймати для розрахунку теплової потужності?

Розрахункову температуру, прийнятною для даного приміщення, або температуру, задану і підтримуючу іншими обігрівальними системами.

Чи має настінний регулятор DX можливість трьохступеневого регулювання рівня теплової потужності завіси?

Ні. Настінний регулятор DX управляє рівнем теплової потужності завіси EHN в режимі Вкл- Викл. Для водяних завіс DEFENDER WHN є можливість одноступеневого регулювання Вкл- Викл лише у випадку застосування водяного клапану з сервоприводом. Без застосування цього клапану потік води, який проходить через теплообмінник завіси, не регулюється і перемикач HEAT, який знаходиться на контролері DX, неактивний.

В якому місці знаходяться кабельні введення в корпусі завіси DEFENDER?

Кабельні введення знаходяться з правої сторони завіси за двигуном. На приведеному з правої сторони малюнку представлено місце введення електроприводів: №1- введення дротів управління, №2- введення дротів живлення.

Чому у версії Defender 100WHN, 150WHN або 200WHN не рекомендується підключати датчик відчинення дверей разом з клапаном і сервоприводом?

При підключенні датчика відчинення дверей не рекомендується застосовувати клапан з сервоприводом у зв’язку з високою інертністю системи, тобто часом, який необхідно сервоприводу на відкриття клапану, і часом нагріву теплообмінника.

Яка дальність струменю повітря завіс Defender?

Завіси Defender з водяним обігрівачем і електричними обігрівачами, незалежно від їх типорозміру, мають дальність струменю повітря на рівні 3,5м, яка досягається на третій, максимальній швидкості обертання вентилятора.

Чи можливе управління повітряної завіси Defender дистанційним пультом?

Ні. Управління завісами Defender 100WHN, 150WHN, 200WHN, 100EHN, 150EHN, 200EHN реалізується лише за допомогою настінного регулятора DX.

Чи можливо настінний регулятор DX підключити до будь-якої кількості завіс?

Ні. Настінний регулятор DX у зв’язку з перевантаженням контактів можна підключити лише до однієї завіси Defender, незалежно від її довжини і типу. Максимальна довжина дроту між настінним регулятором і завісою складає 100м.

Чим відрізняється водяний клапан з сервоприводом,що застосовується для VOLCANO і DEFENDER?

VOLCANO і DEFENDER комплектуються однаковими двоходовими клапанами і сервоприводами. Живленя сервоприводу: однофазний струм, напруга 230В АС.

Чому ми застосовуємо повітряні завіси?

Застосовуючи повітряні завіси, ми захищаємо приміщення від виходу теплого повітря з приміщення і притоку холодного повітря у приміщення взимку. Додатково завіси захищають приміщення від потрапляння різних забруднень, тобто газоподібних продуктів згорання палива, пилу, листя і т.п. У літній період водяні і електричні завіси створюють повітряний бар’єр за рахунок струменю повітря без підігріву- працює лише вентилятор.