Горизонтальний монтаж теплових завіс Defender

Можливо два варіанти монтажу Defender горизонтально на стіну:

Варіант I: Монтажні кріплення та їх кронштейни направлені донизу. При такому варіанті необхідно спочатку прикрутити монтажні кріплення (1) до стіни, а потім через рівні відстані (для завіси довжиною 1 м- 2 монтажних кріплення кожні 700 мм, для 1,5 м- три, 2 м- чотири монтажних кріплення кожні 600мм), для того, щоб кронштейни кріплень були вирівняними.

Потім вставте 2 (DR-1m), 3 (DR-1,5m) чи 4 (DR-2m) монтажних болта (2) М10×20 в кожну з двох направляючих. Підійміть завісу з болтами, направленими вверх, і встановіть їх у монтажні кріплення. Встановіть шайби (3), затягніть гайки (4) і закрийте кришки (5).

Увага! Відстань між обладнанням і стелею повинна бути мін. 0,3 м.

Варіант II: Монтажні кріплення та їх кронштейни направлені вверх. Монтаж полягає в приєднанні монтажних кріплень до завіси (1) через рівні відстані як у Варіант 1.
Для цього необхідно вставити 2 (DR -1 м), 3 (DR -1,5 м) чи 4 (DR -2 м) монтажних болта (2) М10×80 в кожну з двох направляючих і вибити отвір (6) ззовні кришок (5) за допомогою молотка і болта, потім закрити кришки (1).

Встановіть монтажні кріплення на болти, поставте шайби (3) і затягніть гайки (4). У даному варіанті необхідно спочатку встановити монтажні кріплення на завісу, а потім прикріпити отриману конструкцію до стіні.

Увага! Відстань між обладнанням і стелею повинна бути мін. 0,3 м.

Вертикальний монтаж

Можливо встановити Defender вертикально на стіну з обох сторін воріт (з двигуном знизу чи зверху). В такому випадку не має значення, як виконувати монтаж: в першу чергу закріпити монтажні кріплення до пристрою, а потім на стіну, або спочатку закріпити монтажні кріплення на стіні, а потім прикріпити до них завісу.

У випадку вертикального монтажу необхідно використати болти, що поставляються М10×80 і М8×80. 1,2, чи 3 кріплення повинні бути приєднані за допомогою болтів (2) М8×80 з шайбами (3) у різьбові втулки (7), встановлені в тій, що направляє пристрій (фрагмент А).

Кріплення зі сторони підключення патрубків теплообмінника повинно монтуватися на болти (2) М10×80, встановлені в направляючі (як у випадку горизонтального монтажу). Необхідно встановити шайби (3) і затягнути гайки (4) (фрагмент В).

Увага! У випадку вертикального монтажу повинно бути витримана мінімальна відстань між пристроєм і полом (150 мм) для доступу до зливного клапану і клеменнику.

Увага! Обладнання призначено для роботи в сухих приміщеннях, у зв’язку з цим необхідно звернути особливу увагу на небезпеку конденсату водяних випарів на елементах електродвигуна, який не пристосований для роботи у вологому середовищі.

Підключення теплоносія

Доступ до спускного/зливного клапанів здійснюється шляхом видалення кришок/заглушок 1,2 або 3, в залежності від способу монтажу Defender.

Використовуючи шестигранний ключ на 13 мм або викрутку можна послабити гвинт на необхідному сервісному клапані:- спусковий отвір: позиції А і В- сервісний клапан 2 з гнучкою трубою, С- сервісний клапан 3,- зливний отвір: позиція А- сервісний клапан 1, позиція В- сервісний клапан 3, позиція С- сервісний клапан 2.

Робоча позиція Номер сервісного клапана
I II III
A Горизонтальна (струмінь зверху вниз) Злив теплоносія Спуск повітря
B Вертикальна (струмінь зліва направо) Спуск повітря Злив теплоносія
C Вертикальна (струмінь з права наліво) Злив теплоносія Спуск повітря

Увага! Під час спуску повітря із теплообмінника необхідно звернути особливу увагу на захист пристрою від випадкового потрапляння води до електричних елементів.

Увага! У випадку спуску теплоносія необхідно діяти згідно нижчевказаної інструкції:

  • Закрити шарові крани перед і за обладнанням;
  • Закрити регулюючий клапан;
  • Послабити болт воздушника;
  • Відкрутити випускну пробку;
  • Почекати поки вся вода витече із теплообмінника;
  • Підключити стисле повітря до воздушника і видути залишки води;
  • Закрутити крани спуску повітря і води.

Увага! Зверніть особливу увагу на герметичність з’єднань під час заповнення гідравлічної системи. Переконайтеся, що вода, яка витікає із негерметичного з’єднання, не потрапляє на електродвигун (при вертикальному монтажі).

Увага! У випадку запуску обладнання після попереднього зливу теплоносія необхідно пам’ятати про видалення повітря із нагрівача.